Dil Seçimi:
Satış ve Bilgi
0216 527 29 00

Aynadunyasi.com.tr kullandığı güvenlik yazılımları sayesinde müşterilerine maximum güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Aynadunyasi.com.trveri tabanına kayıt edilmemektedir ve bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir. Aynadunyasi.com.tr da bulunan SSL sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifrelenmekte ve müşterilerimize güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Aynadunyasi.com.tr 'den alışveriş yapmak güvenli midir ?

Aynadunyasi.com.tr müşterilerine hızlı, rahat ve güvenilir alışveriş imkanları sunmak için yoğun şekilde çalışmaktadır. Bu amaçla SSL sertifikasına sahiptir. Bu sertifika sayesinde üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görülmesi engellenmektedir. Üyelik bilgileriniz sadece Aynadunyasi.com.tr çalışanları tarafından, kredi kartı bilgileriniz ise sadece bankalarınız tarafından kontrol edilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekildeAynadunyasi.com.tr çalışanları tarafından görülmemektedir.

SSL nedir ?

SSL GÜVENLİĞİ (Secure Socket Layer), SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. 1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün Internet tarayıcılarının (Microsoft Explorer, Netscape Navigator vb) desteklediği bir standart haline gelerek geniş uygulama alanları bulmuştur. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. İşlemler sürecinde, güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için iki şeye dikkat etmeniz gerekmektedir: Bunlardan biri, browserınızın altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Buna ek olarak içinde bulunduğunuz sayfanın adresinin başındaki http://https:// olarak değişir. Bunlar, güvenli bir alanda olduğunuzun göstergesidir. Aynadunyasi.com.tr 'den yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgileriniz, kredi kartı numaranız ve sizin için önemli ve gizli kalması gereken diğer bilgiler, tüm dünyada güvenle kullanılan 128 bit SSL (Secure Socket Layer) şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.

İlgili banka tarafından sistemimize kurulan 3D Security sayesinde tüm işlemleriniz bankanız ile sizin aranızda yapılmaktadır.

3D Secure Güvenli alışveriş platformu nedir ?

Aynadunyasi.com.tr 'den yapacağı alışveriş işlemleri sırasında, 3-D Secure sistemi sayesinde, sadece kredi kartı sahibinin belirlediği özel şifresi sayesinde, kredi kartlarının yetkisiz kişilerce kullanılması engellenmiş olmaktadır. Güvenli Alışveriş Platformu, İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeler için daha güvenli alışveriş olanağı sağlayan ve MasterCard/Visa tarafından desteklenen ve onaylanan bir hizmettir. Bu hizmete dahil olan sanal mağazalarda, kartınızın sizin dışınızda kişiler tarafından kötü niyetli kullanılmasını önlemek için özel doğrulama yoluyla sistemin güvenliği sağlanmaktadır. Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve yine ilgili bankanın sistemini kullanarak işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır. Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir.

Güvenli Alışveriş Platformu'nun size sunduğu avantajlar ;

·         Kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel mesaj ile kart bilgilerinizin korunması

·         Şifreniz sizin tarafınızdan belirlendiği için daha güvenli alışveriş olanağı

·         Güvenli Alışveriş Platformu'na kolay kayıt olanağı

 

İnternet üzerinden güvenli bir alışveriş yapmak istiyorsanız, Güvenli Alışveriş Platformu'na bir kez kayıt olmanız yeterli! Kaydınız gerçekleştikten sonra, alışveriş yaparken ödeme sırasında sizden daha önce oluşturduğunuz şifreniz istenecektir. Şifrenizi gireceğiniz ekranda "MasterCard SecureCode"/ "Verified By Visa" logolarını göreceksiniz. Ayrıca daha önce belirlemiş olduğunuz Kişisel Mesajınız da bu ekranda görüntülenecek. Şifrenizi girdiğinizde ise banka tarafından kimliğiniz doğrulanarak işlemin sizin tarafınızdan yapıldığı onaylanacaktır.

Copyright © 2015 aynadunyasi.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.