Dil Seçimi:
Satış ve Bilgi
0216 527 29 00

Ayna Dünyası;

 

                   2007 yılında FATİH GENCER tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimizin dekorasyon gereksinimlerini profesyonel olarak karşılamak amacı ile hizmet vermektedir. Ayna Dünyası 20 yıllık yurtdışı tecrübesini, yüksek ürün kalitesi standartlarını, azami müşteri memnuniyeti prensibini ilke edinerek ürünlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır.

 

                   Ayna Dünyası; Dekoratif salon aynaları, giriş aynaları, karşılama aynaları, banyo aynaları, dressuar takımları ve dekoratif ayna uygulamalarında sektörün önde gelen üretici firmasıdır.

 

                 Firmamız yüksek kalite anlayışı çerçevesinde, hammadde ve yarı mamul kullanımında sektöründe lider firmalarla yaptığı işbirlikleri sonucunda;  %100 yerli üretim yaparak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

 

                Firmamızın hammadde ve yarı mamul temininde işbirliği yaptığı bazı firmalar ;

Paşabahçe , Şişecam , Loxeal , Swarovski , Henkel gibi dünya çapında güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış firmalardır.

 

               Firmamız Ümraniye’de bulunan fabrikası ; Ümraniye ve Ataşehir Brandium AVM'de bulunan mağazaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

               Ayna Dünyası olarak %100 tüketici tatmini anlayışımız, İstanbul içine özel servis ve montaj hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst noktalara taşımaktayız.

Copyright © 2015 aynadunyasi.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.