Dil Seçimi:
Satış ve Bilgi
0216 527 29 00

Üyelik Ücretli mi ?

Aynadunyasi.com.tr 'ye üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da Aynadunyasi.com.tr 'dgezinebilir ürünlere ve hizmetlere bakabilirsiniz fakat alışveriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için sisteme üye olmanız gerekmektedir.

 

Neden Üye Olmalıyım ?

Aynadunyasi.com.tr 'ye üye olduğunuzda üyelik, teslimat ve fatura adresi gibi bilgileriniz sizin için veri tabanımızda saklanacağından yapacağınız alışverişlerde aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız.  Size özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz ve avantajlardan haberdar olabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

 

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Kayıt Olunuz" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

 

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi kişisel bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz öncelikle "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapmalı, daha sonra sayfa başında bulunan isminizin yazdığı linke tıklamalı ve gerekli değişiklikleri yapıp kaydetmelisiniz.

 

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp gelen sayfaya e-mail adresinizi yazarak yeni şifre linkinin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. e-mail adresinize gelen bağlantıya tıkladığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve bu şifreyi tekrar e-mail adresinize gönderecektir.

 

Üye Girişi

 

Daha önce Aynadunyasi.com.tr 'ye üye olduysanız, Üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Copyright © 2015 aynadunyasi.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.